Newsletter

Bądź na bieżąco

z naszymi promocjami
i zapisz się do newslettera

Zwrot i reklamacja

ZWROT TOWARU

 • Masz pełne prawo zwrócić zakupiony produkt w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki (prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży).
 • Nie musisz nawet podawać powodu zwrotu (odstąpienia), chociaż będziemy wdzięczni za taką informację - wykorzystamy ją przy konstruowaniu oferty sklepu i ulepszaniu jego działania.
 • Jeśli chcesz wymienić produkt, zwróć go, a następnie złóż nowe zamówienie. 

Krok po kroku - jak zwrócić towar?

 1. Możesz dokonać zwrotu odsyłając przesyłkę na swój koszt, korzystając z "Dokumentu zwrotu" dołączonego do przesyłki lub własnoręcznie sporządzonego oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
 2. Wypełnij go dokładnie, pamiętając o wyraźnym wpisaniu numeru konta bankowego oraz o podpisaniu dokumentu. Nowy dokument możesz również ściągnąć z naszej strony  (ściągnij, format .PDF).
 3. Będziemy wdzięczni, jeśli towar będzie w oryginalnym opakowaniu producenta.
 4. Zapakuj zwracany produkt i wraz z podpisanym oświadczeniem o odstąpieniu lub dostarczonym przez nas formularzem zwrotu  na adres:

CASERTA Monika Mroczek
ul Kamiennogórska 106
54-033 Wrocław 

z dopiskiem „ Zwrot”

 Pamiętaj:

 • Zwrotu dokonujesz na własny koszt, który nie podlega zwrotowi.
 • Ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.
 • Podpisz dokument zwrotu towaru. Dokumenty bez podpisu nie zostaną uznane.
 • Termin zwrotu płatności może wynieść od 5 do 14 dni  od otrzymania zwrotu w magazynie Medicine lub dostarczenia przez Ciebie dowodu jego odesłania, w zależności, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej, na zasadach obowiązujących w przepisach prawa.
 • Jeśli zapłaciłeś za zamówienie gotówką przy odbiorze i wypełniłeś wskazane w formularzu pole rachunku bankowego – zwrot należności nastąpi na konto wskazane w formularzu, Jeśli zrobiłeś przedpłatę – należność zwracamy na kartę płatniczą lub konto, z którego dokonana była wpłata.
 • Nie wysyłaj do nas przesyłek "za pobraniem" - nie mamy technicznej możliwości odbioru takiej paczki.
 • Z uwagi na bezpieczeństwo przesyłki i tempo jej dostarczenia polecamy odsyłanie towarów firmą kurierską lub korzystając z opcji pocztowej "Potwierdzenie nadania" / "Paczka polecona". 

DARMOWE ZWROTY W SKLEPIE

Jeśli dokonałeś/ dokonałaś zakupu w naszym sklepie internetowym możesz zwrócić towar w sklepie 

CASERTA Monika Mroczek
ul Kamiennogórska 106
54-033 Wrocław 

 

REKLAMACJE

Na wszystkie produkty kupione w sklepie internetowym przysługują Ci uprawnienia z tytułu wad stanowiących o niezgodności towaru z umową przez okres 1 roku  od daty zakupu zgodnie z ustawą z dnia z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Krok po kroku - jak zareklamować produkt?

 

 1. Formularz reklamacyjny (format .PDF)  – wydrukuj go i dokładnie wypełnij. 
 2. Możesz również własnoręcznie przygotować opis reklamacji wzorując się na treści formularza, zachęcamy jednak do skorzystania z przygotowanego przez nas formularza, który znacznie ułatwi Ci dokonanie reklamacji.

 3. Wyślij reklamowany produkt razem z formularzem na adres:

  CASERTA Monika Mroczek
  ul Kamiennogórska 106
  54-033 Wrocław 

  z dopiskiem „ Reklamacja”

 4. Reklamacje rozpatrywane są niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu.
 5. W przypadku, gdy reklamacja zostanie uznana za zasadną, spełnimy roszczenie reklamacyjne zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie rękojmi.

Dokumenty do pobrania 

Zwrot