Newsletter

Bądź na bieżąco

z naszymi promocjami
i zapisz się do newslettera

Płatności


Czym jest zapłata z DotPay?

To usługa, dzięki której klienci  mogą szybko uregulować należności za swoje zakupy w sklepie e-bucik.eu. Zapłata on-line działa we współpracy z DotPay.pl.

Dlaczego warto korzystać z płatności z DotPay?

  • Minimalizujesz ryzyko podszycia się pod ProLine innej strony WWW.
  • Twój numer rachunku bankowego, karty kredytowej oraz inne informacje finansowe nie są przekazywane ProLine, możesz doceniać bezpieczeństwo transakcji w każdym momencie.
  • Wygodnie wybierasz sposób zapłaty dopasowany do Twoich potrzeb, nie musisz nawet mieć konta w banku.
  • Szybko i niezwłocznie dowiadujesz się o wpłacie swoich pieniędzy do ProLine.
  • Płacisz od razu po zakupie i szybciej otrzymujesz zakupione towary!
  • Zapłata z DotPay korzysta z bezpiecznego połączenia SSL - dzięki temu wszystkie informacje, które przekazujesz, są szyfrowane, a tym samym chronione przed dostępem i odczytaniem przez osoby niepowołane.

Bezpieczeństwo gwarantuje - DotPay

DotPay to szybkie, bezpieczne i proste metody zapłaty za towary oraz usługi oferowane w Internecie, tak aby klienci odczuwali pełen komfort i wygodę.

DotPay to lata doświadczeń, poparte profesjonalnym zapleczem technicznym oraz prawnym pozwalają na profesjonalną, bezkonkurencyjnę obsługę płatności internetowych.

Podczas składania zamówienia zostajesz skierowany na strony firmy DotPay, która obsługuje płatności kartami w sklepie ProLine. Tam zostaniesz poproszony o podanie swoich danych. Połączenie z stroną DotPay.pl jest szyfrowane i 100% bezpieczne. Dane karty trafiają bezpośrednio do Twojego banku i nie są przechowywane w innym miejscu!

Schemat transakcji

Płatność przy odbiorze 

Opcja płatności przy odbiorze dostępna jest zarówno dla wysyłki kurierskiej, jak i dla odbioru osobistego.

Jeśli wybierzesz przesyłkę kurierską DPD:

  • za przesyłkę zapłacisz dopiero kurierowi przy odbiorze przesyłki. pamiętaj, żeby w dniu odbioru przesyłki, mieć przy sobie (mniej więcej) wyliczoną kwotę, jaką musisz zapłacić za zamówienie

Jeśli wybierzesz odbiór w sklepie: za przesyłkę zapłacisz w kasie.

Zwykły przelew bankowy 

 Wygenerowany podczas składania zamówienia druczek należy wydrukować lub przepisać dane do przelewu na czysty formularz; można przesłać nam zeskanowane potwierdzenie dokonania przelewu, co znaczenie przyśpieszy zaksięgowanie wpłaty.